PROČ SI POŘÍDIT AROMA DIFUZÉR?

difuzér AREON home perfume

PROČ SI POŘÍDIT AROMA DIFUZÉR?

Když se řekne aroma difuzér, většina z nás si představí malou skleničku s dlouhými tyčinkami, které se v posledních letech usídlily v našich domácnostech. Tady je 6 důvodů, proč si aroma difuzér pořídit: 

  1. Originálná design a dekorace

Aroma difuzéry se vyrábějí v mnoha moderních designech a jsou tak skvělým doplňkem a dekorací každé domácnosti. Zaručujeme, že zaujme každou návštěvu. 

2. Zvlhčovač vzduchu

Aroma difuzér zajistí potřebné zvlhčení vzduchu. 

3. Vliv na zdraví

Kromě vody pro zvlhčení vzduchu přidejte do difuzéru také několik málo kapek esenciálního oleje. Tyto oleje nejen že voní nádhernými, přírodně čistými vůněmi, ale mají také celou řadu skvělých účinků na naše zdraví.

4. Odpuzují hmyz 

Kromě vlivu na naše zdraví a náladu, mají esenciální oleje vliv i na další obyvatele našich domácností. Vůně levandule, cedrového dřeva nebo třeba citronové trávy spolehlivě odežene komáry, moly, ovocné mušky a další podobné „vetřelce“.

5. Jsou bezpečné

Kdo by nemiloval tu voňavou, tajemnou atmosféru, která vstoupí do bytu když zapálíme svíčku nebo aromalampu. Pokud ale máte malé děti nebo zvídavé domácí mazlíčky, nejspíš jste byli nuceni jejich používání omezit. Skvělou a zcela bezpečnou alternativou jsou ultrazvukové aroma difuzéry. Už žádný otevřený oheň, žádný rozlitý vosk. Jen studená pára a při případném převržení trocha vylité vody pokojové teploty. Napájení je přes síť na bezpečných 24V, při zalití elektroniky vodou se tedy také nic nestane. A když se voda odpaří, přístroj se sám vypne.

6. Ušetříte

Pokud Vám záleží na tom, co dýcháte, možná už teď kupujete 100% přírodní svíčky ze sojového nebo palmového oleje. V přepočtu na hodiny hoření Vás ale vychází dráž než jeden difuzér a několik esenciálních olejů. Esenciální oleje také zaberou méně místa a můžete je snáze měnit, když máte náladu na jinou vůni.

Jak ještě šetří moderní aroma difuzéry Vaši peněženku? Přírodní esenciální oleje mají prokázané účinky na zdraví a při jejich správném používání můžete přestat kupovat léky na rýmu, spaní, bolest i alergii. A to za vyzkoušení určitě stojí!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *